HALOVÉ TECHNOLOGIE
PRO DRŮBEŽ & PRASATA
AGE E-SHOP

O společnosti

Společnost AGE s.r.o. se zaměřuje na kompletní dodávky hal pro ustájení drůbeže a prasat. Firma byla založena v roce 1992 v Českém Meziříčí a za tuto dobu má na kontě mnoho funkčních objektů.

Na svých projektech dlouhodobě spolupracuje s předními evropskými výrobci v oblasti technologií ustájení pro drůbež a prasata a díky bezchybné funkčnosti jejich produktů, vysoké kvalitě a efektivitě si získala řadu zákazníků z celé Evropy a vybudovala ve svém oboru dobré jméno. „Dobře víme, jak je při realizaci hal pro drůbež nezbytné funkčně sladit šest základních systémů, kterými jsou krmení, napájení, ventilace, chlazení, vytápění a sila s dopravníky. Tyto systémy jsou na sobě závislé a pro vynikající výsledky chovu je nezbytné je vzájemně sehrát a integrovat do bezchybně fungujícího komplexu. Toto sladění přitom zvládáme nejen u nových staveb, ale také u již existujících objektů. Daří se nám to i díky unikátní řídící jednotce AGE-VENT, kterou jsme vyvinuli speciálně pro udržení optimálního mikroklimatu ve stájích. V této oblasti nemáme na českém trhu konkurenci,“ vysvětluje výkonný ředitel AGE s.r.o. Václav Bouz.

Součástí služeb společnosti je nejen návrh řešení a projekce pro konkrétní chov, ale i kompletní montáž a následný nonstop servis na všechny nabízené produkty. Velkou předností firmy je vlastní sklad náhradních dílů, díky němuž lze v případě potřeby pohotově řešit následky neočekávaných situací.

Společnost AGE si udržuje ve svém oboru náskok i díky investicím do vývoje nových řešení, jež umožňují dosahovat špičkových výsledků v chovech. Vlastní kovovýroba je pro firmu velkou výhodou. Při realizaci nových stájí pro drůbež a prasata firma používá žárově zinkované haly vlastní výroby, jejichž životnost je garantována na 50 až 60 let. Z vlastní produkce pocházejí i technologie do stájí pro prasata. Nejnovějším produktem firmy je pak nakládací plošina pro krůty.

Od roku 2018 je AGE s.r.o. součástí skupiny Pawlica Export, do níž náleží také společnosti Pawlica s.r.o. a GrainTerminal

Nabídka volných pracovních míst

Momentálně hledáme kandidáta na tuto pracovní pozici:

Investiční manažer - výstavba hal