Virtuální prohlídka +420 494 661 237 Servis age@age.cz
czech arrow
Volná pracovní místa

Momentálně hledáme kandidáty na tyto pracovní pozice:

scroll
Projektant technologie Elektrikář/zámečník Montér technologických zařízení Zámečník Řidič VZV/manipulant
Kariéra

Projektant ocelových konstrukcí s praxí

Náplň práce:

Projektant pracuje v týmu pro projektového manažera
Kreslení v Autocadu 2D a 3D grafické návrhy
Výkresy ocelových konstrukcí pro výrobní firmu
Spolupráce se statiky, zpracovává technologická schémata a z tabulek dodavatelů vytváří tabulky cen pro projektového manažera

Výkon práce : České Meziříčí

Požadujeme:

SŠ nebo VŠ technického směru
Znalost programu Autocad LT
Znalost zemědělského sektoru výhodou

Nabízíme:

Práci na projektech  živočišné výroby
Školení
PC, mobil
platební podmínky dohodou

Elektrikář/zámečník

Práce servisního technika po celé ČR po zaučení

Požadujeme:

  • Praxe minimálně 5 let
  • Vyhláška č. 50
  • Odborné a technické znalosti

Nabízíme:

  • Dlouhodobý pracovní poměr v úspěšné společnosti
  • Různorodé úkoly z důvodu rozmanitosti produktu
  • Práce v mladém kolektivu

Montér technologických zařízení

Montážní práce po celé ČR - montáž nejmodernějších technologií pro chovy drůbeže a prasat se zaměřením na welfare zvířat

Požadujeme

  • Manuální zručnost

Nabízíme

  • Platové podmínky: 25.000 až 33.000 Kč/měsíc

Zámečník

  • Práce na pilkách, vrtačkách, ohýbačkách
  • Možnost vyslání na krátkodobé montáže v ČR

Výkon práce: České Meziřící

Požadujeme:

  • Vhodná minimální praxe, případně zaučíme

Nabízíme:

  • Práce přímo ve výrobním závodu

Řidič VZV/manipulant

Obsluha VZV, nakládka a vykládka kamionů, manipulace s materiálem a výrobky

Požadujeme:

  • Potřebné oprávnění, případně zařídíme proškolení

Nabízíme:

V případě zájmu o nabízené pracovní pozice pošlete svůj životopis na e-mailovou adresu:  vaclav.bouz@age.cz

Sledujte nás - Facebook

Dejte o nás vědět...

soc soc