Turn on Javascript!     +420 494 661 237     +420 602 411 747
  • Čeština
HALOVÉ TECHNOLOGIE
PRO DRŮBEŽ & PRASATA

Stavební práce v Kučerově jsou v plném proudu!      

Pro našeho investora, holding Rostěnice, a.s., který v současnosti hospodaří na výměře 10.000 ha v katastrech 24 obcí, aktuálně realizujeme v obci Kučerov stavbu dvou zemědělských hal pro výkrm brojlerů o rozloze 112,5 m x 20,0 m. Naši montéři právě montují ocelové konstrukce první haly a zároveň probíhá příprava betonových patek pro halu druhou. 

Modulární montované haly AGE jsou naším vlastním produktem. Každou halu projektujeme s ohledem na konkrétní umístění, nadmořskou výšku, zatížení sněhem a technologiemi tak, aby odpovídala požadavkům statiky. Konstrukce haly pro drůbež je ocelová žárově zinkovaná s využitím PIR panelů, které mají vysokou protipožární odolnost. Jejich předností je i velmi dobrá tepelná izolace, jež pomáhá udržovat optimální mikroklima uvnitř haly. Podlaha je zhotovena z leštěného betonu s minerálním vsypem, který výrazně snižuje její obrus při vyskladňování haly. 

Haly AGE pro výkrm brojlerů jsou přínosné nejen z pohledu vysoké úrovně welfare, které poskytují zvířatům, ale rovněž z hlediska spotřeby energií a lepšího dodržování biosecurity díky širším možnostem čištění a dezinfekce. Díky úspoře nákladů se vyznačují rychlou finanční návratností. Rozměry i vybavení haly technologiemi je možné do značné míry přizpůsobit požadavkům zákazníka.

Haly pro drůbež realizujeme od prvotního projektu až po konečnou stavbu a dodávku technologií!