Turn on Javascript!     +420 494 661 237     +420 602 411 747     virtuální prohlídka             Nabídky práce
  • Čeština
  • Angličtina
HALOVÉ TECHNOLOGIE
PRO DRŮBEŽ & PRASATA
AGE E-SHOP

Stavební práce v Kučerově jsou v plném proudu!      

Pro našeho investora, holding Rostěnice, a.s., který v současnosti hospodaří na výměře 10.000 ha v katastrech 24 obcí, aktuálně realizujeme v obci Kučerov stavbu čtyř zemědělských hal pro výkrm brojlerů o rozloze 112,5 m x 20,0 m. Naši montéři  mají za sebou  náročnou práci, obě haly již stojí na svém místě společně se zásobníky krmných směsí. Sila ke skladování krmiv jsou bezpodmínečnou součástí každé farmy. Nabízíme vysoce kvalitní a odolná zinkovaná sila společnosti Roxell v široké škále kapacit.

Modulární montované haly AGE jsou naším vlastním produktem. Každou halu projektujeme s ohledem na konkrétní umístění, nadmořskou výšku, zatížení sněhem a technologiemi tak, aby odpovídala požadavkům statiky. Konstrukce haly pro drůbež je ocelová žárově zinkovaná s využitím PIR panelů, které mají vysokou protipožární odolnost. Jejich předností je i velmi dobrá tepelná izolace, jež pomáhá udržovat optimální mikroklima uvnitř haly. Podlaha je zhotovena z leštěného betonu s minerálním vsypem, který výrazně snižuje její obrus při vyskladňování haly. 

Haly AGE pro výkrm brojlerů jsou přínosné nejen z pohledu vysoké úrovně welfare, které poskytují zvířatům, ale rovněž z hlediska spotřeby energií a lepšího dodržování biosecurity díky širším možnostem čištění a dezinfekce. Díky úspoře nákladů se vyznačují rychlou finanční návratností. Rozměry i vybavení haly technologiemi je možné do značné míry přizpůsobit požadavkům zákazníka.

Haly pro drůbež realizujeme od prvotního projektu až po konečnou stavbu a dodávku technologií!