Turn on Javascript!     +420 494 661 237     +420 602 411 747     virtuální prohlídka             Nabídky práce
  • Čeština
  • Angličtina
HALOVÉ TECHNOLOGIE
PRO DRŮBEŽ & PRASATA

Pozvánka na stánek AGE na ANIMAL TECH 2023

Srdečně Vás zveme na návštěvu našeho stánku AGE u příležitosti výstavy ANIMAL TECH, která se letos koná v termínu 22.-26.4. 2023 v Brně.

S našimi službami a produkty se můžete seznámit v pavilonu P na stánku číslo  33.

Představíme zde nejmodernější stáje a technologie pro drůbež a prasata, novou řídící jednotku AGE - VENT 300+ , AGE - VENT PIGS i Koncept energeticky udržitelné farmy drůbeže.

NÁRODNÍ VÝSTAVA v Brně je největší přehlídkou živočišné produkce v České republice. Přes 800 kusů zvířat – skotu, ovcí, koz, prasat a koní je předvedeno v národních šampionátech, přehlídkách a hodnoceních za účasti českých i mezinárodních porotců. Výstava se těší velké popularitě u odborné i laické veřejnosti.

V roce 2023 se budou konat národní šampionáty masných plemen skotu, národní šampionát holštýnského skotu, národní šampionáty plemen jersey a brown swiss a národní šampionát českého strakatého skotu. Připravuje se také mezinárodní setkání chovatelů plemene charolais „World Charolais Technical Congress“.

V rámci doprovodného programu Národní výstavy myslivosti proběhnou oslavy stého výročí založení Českomoravské myslivecké jednoty. Součástí oslav bude bohatý program, výstavy s unikátními exponáty, ukázky a vzdělávací aktivity.

Sto let od vzniku Českomoravské myslivecké jednoty oslavíme v rámci Národní myslivecké výstavy v roce 2023. Součástí oslav bude bohatý program, výstavy s unikátními exponáty, ukázky a vzdělávací aktivity.

Kód pro zlevněnou vstupenku 9PWH6UJ656
Po registraci tohoto kódu na www.animaltech.cz bude návštěvníkovi umožněn nákup vstupenky na veletrh online za zvýhodněnou cenu 60 Kč (oproti běžnému vstupnému 180 Kč / na místě).

Těšíme se na viděnou! AGE tým