HALOVÉ TECHNOLOGIE
PRO DRŮBEŽ & PRASATA
AGE E-SHOP

Naše pole 2021

 

Tímto bychom rádi poděkovali pořadateli Profi Press i jejímu generálnímu partnerovi bance ČSOB za organizaci celostátní výstavy Naše pole 2021, která se uskutečnila ve dnech 15. a 16. června v Nabočanech.

Tento již 21. ročník byl plný přehlídek polních pokusů, odrůd zemědělských plodin, ochrany a výživy rostlin a samozřejmě výstav zemědělské techniky a technologií.

Naše společnost AGE s.r.o. a PAWLICA s.r.o. společně s GrainTerminalem, která zde představovala svoji platformu pro obchod s komoditami, jsme byli účastni.

Společně jsme mohli našim návštěvníkům představit co obě naše společnosti nabízí a pohovořit o novinkách a současných trendech.

Naše posklizňové linky i modulární haly AGE se zakládají na špičkových technologických řešeních. Jejich stavby naše společnosti dodávají od A do Z, tedy od bezplatné konzultace až po realizaci a zaškolení obsluhy, a zároveň ve snaze být dostupné jak velkým, tak i malým podnikům.

Současný vývoj nám dává jasně najevo, že budoucnost je v modernizaci, v technologických investicích a tím, ve snižování provozních nákladů.  Společnosti AGE s.r.o. i PAWLICA s.r.o. jsou připraveny svým zákazníkům toto poskytnout.

Děkujeme za vaši přízeň i návštěvu na našich prezentacích, byla to velmi milá setkání, jak v Nabočanech, tak na současně probíhající výstavě Polních dnů Bayer v Senici na Hané, kde jste s naším týmem mohli také setkat.

 

AGE a PAWLICA tým