Turn on Javascript!     +420 494 661 237     +420 602 411 747     virtuální prohlídka             Nabídky práce
  • Čeština
  • Angličtina
HALOVÉ TECHNOLOGIE
PRO DRŮBEŽ & PRASATA
AGE E-SHOP

Den otevřených dveří v AGE

V pátek 17.9. společnost AGE s.r.o. uspořádala svůj již tradiční Den otevřených dveří, který kvůli koronavirové přestávce musel být v loňském roce zrušen.

Byli sem pozváni nejen obchodní partneři a zákazníci firmy, ale také široká veřejnost z Českého Meziříčí, kde firma sídlí. Velký zájem o to nahlédnout do zákulisí výroby a celé firmy mají i děti z místní školy, které mohou na vlastní oči vidět, a i dokonce některé stroje vyzkoušet, jak celý proces od nákresu projektu až po realizaci vzniká. Naši zkušení manažeři nejen jim byli po celý den průvodci v komentovaných prohlídkách.

AGE s.r.o. již mnoho let vyrábí a nabízí haly a technologie pro chovy drůbeže a prasat, a je proto mezi chovateli dobře známa. Budoucnost firmy výkonný ředitel Václav Bouz vidí v technologickém vývoji a ve vlastní výrobě, jejíž nejzásadnějším produktem je řídící jednotka AGE-VENT 300+, která přišla v letošním roce s řadou inovací.

Pro veřejnost byl na Dni otevřených dveří přichystán zajímavý program i s občerstvením. Návštěvníci se například mohli proletět helikoptérou, prohlédnout si vystavené exponáty, nebo se zúčastnit již zmíněné komentované prohlídky firemního závodu. K jídlu bylo připraveno maso na grilu,  k pití například pivo Baron z Opočenského pivovaru a jako dezert byla k dispozici opočenská zmrzlina, kterou si oblíbily nejen děti.

Akce byla zahájena slavnostním projevem majitele společnosti AGE s.r.o. Ing. Petrem Pawlicou, a výkonným ředitelem Václavem Bouzem, kteří přítomné návštěvníky přivítali a prozradil jim svoje budoucí plány a vize. Poděkovali obchodním parterům Vencomatic, Roxell, Impex, Ermaf a dalším a samozřejmě také ocenili všechny současné zaměstnance i vedení firmy za to, že pomáhají společné cíle firmě naplnit.

Společnost AGE s.r.o. se zaměřuje na kompletní dodávky hal pro ustájení drůbeže a prasat. Firma byla založena v roce 1992 v Českém Meziříčí a za tuto dobu má na kontě mnoho funkčních objektů. Na svých projektech dlouhodobě spolupracuje s předními evropskými výrobci v oblasti technologií ustájení pro drůbež a prasata a díky bezchybné funkčnosti jejich produktů, vysoké kvalitě a efektivitě si získala řadu zákazníků z celé Evropy a vybudovala ve svém oboru dobré jméno. Součástí služeb společnosti je nejen návrh řešení a projekce pro konkrétní chov, ale i kompletní montáž a následný nonstop servis na všechny nabízené produkty.

Vlastní kovovýroba je pro firmu velkou výhodou. Při realizaci nových stájí pro drůbež a prasata firma používá žárově zinkované haly vlastní výroby, jejichž životnost je garantována na 50 až 60 let. Z vlastní produkce pocházejí i technologie do stájí pro prasata. Jedním z důležitých produktů firmy je pak nakládací plošina pro krůty. Samostatnou kapitolou je unikátní řídící jednotka AGE-VENT, kterou AGE vyvinula speciálně pro udržení optimálního mikroklimatu ve stájích. V této oblasti nemáme na českém trhu konkurenci.

AGE tým