Turn on Javascript!     +420 494 661 237     +420 602 411 747     virtuální prohlídka             Nabídky práce
  • Čeština
HALOVÉ TECHNOLOGIE
PRO DRŮBEŽ & PRASATA

AGE-VENT PIGS ZÍSKAL NA VÝSTAVĚ ANIMAL TECH 2023 ZLATOU MEDAILI!

Společnosti AGE s.r.o. nedávno zaznamenala velký úspěch. Již podruhé v řadě u příležitosti výstavy Animal Tech 2023 získala na konci dubna prestižní ocenění Zlatá medaile, a to za centrální řídící systém pro halové technologie pro chov prasat AGE-VENT PIGS.  Jedná se o novou vylepšenou řídící jednotku, která umožňuje řídit až 12 oddělení a 99 krmných míst stáje s prasaty. Řídící jednotky AGE - VENT jsou jednotky vlastního vývoje a výroby naší společnosti, nabízené již řadu let.

Kromě oceněného výrobku zlatou medailí naše firma představila v současné době velmi aktuální koncept ENERGETICKY UDRŽITELNÉ FARMY. Kde jsme mohli představit námi nabízené rekuperační jednotky značek Multiheat a Munters,  které vedou k velmi významné až 70% úspoře energií. Další novinkou byl i voliérový systém značky TECNO italského výrobce, který je součásti skupiny AGCO největší agroskupiny na světě.

Od prvopočátku svého založení se AGE s.r.o. profiluje jako dodavatel technologií pro chov drůbeže a prasat. Jako jedna z mála českých firem na našem trhu se zabývá nejen vývojem a výrobou počítačů pro řízení farmy, ale i kovovýrobou, kam spadá též výroba ocelových konstrukcí a hal. „Myslím si, že firma je úspěšná díky našemu přístupu k zákazníkům. Máme zkušené manažery, nabízíme to nejlepší na trhu za rozumnou cenu a se zajištěným servisem, který je v pohotovosti 24 hodin denně,“ říká výkonný ředitel Václav Bouz.

Hlavním zaměřením je v současnosti výroba a dodávka technologií a hal pro drůbež a prasata. Oproti konkurenci disponujeme výhodou v podobě vlastního výrobního závodu. Některé špičkové technologie nakupujeme v zahraničí, jde zejména o krmné a napájecí systémy, ventilátory, topidla apod., ale mnoho věcí si vyrábí sami. Jedním z nosných prvků sortimentu je výroba ocelových konstrukcí a stájové technologie pro prasata. Dodáváme haly a technologická zařízení výkrmu brojlerů, odchovu kuřic lehkého či těžkého typu, snášky oplozených vajec, konzumních vajec, odchovu a výkrmu krůt a okrajově i bažantů a křepelek. Zákazníkovi zpracují cenovou nabídku včetně návrhu řešení a po dohodě ji následně realizujeme. Co se chovů prasat týče, nabízí technologie nejen pro výkrm prasat a odchov selat, ale i pro uzavřené obraty stáda – tzn. haly, kde jsou boxy pro jalové a březí prasnice, porodní kotce, kotce pro odchov prasniček.

Celou farmu jsou schopni postavit na klíč. Po dohodě s investorem zajistíme dokumentaci pro stavební povolení, stavební prováděcí dokumentaci a dokumentaci pro kolaudační řízení. Nabízíme technologii pro skladování krmných směsí v silech, dopravní systémy, krmné systémy, napájecí systémy, ventilační systémy, topné systémy, rekuperační systémy i fotovoltaické či vážicí systémy. Hlavním úkolem je farmáři představit aktuálně nejmodernější řešení a zároveň mu dodat tu nejkvalitnější technologii, která existuje, s tím, že za návrh plně zodpovídáme, čímž se mimo jiné zavazujeme dodržovat veškeré platné předpisy a farmáři zajistíme základ pro dobrou ekonomiku chovu.

Jsme jedinou českou firmou, která vyrábí počítač umožňující kompletní řízení farmy.

Děkujeme za ocenění a za návštěvu našich parterů během výstavy ANIMAL TECH v Brně.

AGE tým