HALOVÉ TECHNOLOGIE PRO
DRŮBEŽ & PRASATA

O společnosti

Společnost AGE s.r.o. se zaměřuje na kompletní dodávky hal pro ustájení drůbeže a prasat. Firma byla založena v roce 1992 v Českém Meziříčí a za tuto dobu má na kontě mnoho funkčních objektů.

Na svých projektech dlouhodobě spolupracuje s předními evropskými výrobci v oblasti technologií ustájení pro drůbež a prasata a díky bezchybné funkčnosti jejich produktů, vysoké kvalitě a efektivitě si získala řadu zákazníků z celé Evropy a vybudovala ve svém oboru dobré jméno. „Dobře víme, jak je při realizaci hal pro drůbež nezbytné funkčně sladit šest základních systémů, kterými jsou krmení, napájení, ventilace, chlazení, vytápění a sila s dopravníky. Tyto systémy jsou na sobě závislé a pro vynikající výsledky chovu je nezbytné je vzájemně sehrát a integrovat do bezchybně fungujícího komplexu. Toto sladění přitom zvládáme nejen u nových staveb, ale také u již existujících objektů. Daří se nám to i díky unikátní řídící jednotce AGE-VENT, kterou jsme vyvinuli speciálně pro udržení optimálního mikroklimatu ve stájích. V této oblasti nemáme na českém trhu konkurenci,“ vysvětluje výkonný ředitel AGE s.r.o. Václav Bouz.

Součástí služeb společnosti je nejen návrh řešení a projekce pro konkrétní chov, ale i kompletní montáž a následný nonstop servis na všechny nabízené produkty. Velkou předností firmy je vlastní sklad náhradních dílů, díky němuž lze v případě potřeby pohotově řešit následky neočekávaných situací.

Společnost AGE si udržuje ve svém oboru náskok i díky investicím do vývoje nových řešení, jež umožňují dosahovat špičkových výsledků v chovech. Vlastní kovovýroba je pro firmu velkou výhodou. Při realizaci nových stájí pro drůbež a prasata firma používá žárově zinkované haly vlastní výroby, jejichž životnost je garantována na 50 až 60 let. Z vlastní produkce pocházejí i technologie do stájí pro prasata. Nejnovějším produktem firmy je pak nakládací plošina pro krůty.